CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA


Czy możesz przyjść opowiedzieć o swojej pasji?

Jeśli chodzi o przemówienia, zawsze jestem otwarty aby o tym porozmawiać. Skontaktuj się ze mną bezpośrednio w tej sprawie klikając w kontakt.

Czy twoje prace są gdzieś wystawiane?

Cykliczni co roku odbywa się wystawa moich fotografii w Gęsim Zakręcie w Bieszczadach. Obejrzyj video relację z poprzednich lat. Ponadto w  zakładce wydarzenia dowiesz się o nadchodzących eventach.

Jakiego sprzętu do fotografowania używasz?

Obecnie pracuję na 2 systemach. Nikon oraz Leica. Do każdego systemu mam szeroką gamę obiektywów z których najczęściej używam tych o dużej ogniskowej co pozwala na zachowanie dyskrecji. Najczęściej używam 600mm oraz 200-500mm a czasem też 70-200mm.

Czy prowadzisz warsztaty fotograficzne dla grup?

Tak, są to 3 dniowe warsztaty dla max 8 osób pod nazwą „NOWE SPOJRZENIA”. Odbywają się w Bieszczadach (głownie Jesienią/Zimą) i skupiają się na fotografii przyrodniczej i krajobrazowej. Są one skierowane zarówno do amatorów jak i profesjonalistów. Więcej o tych warsztatach przeczytasz tutaj.

Czy prowadzisz indywidualne szkolenia fotograficzne?

Tak, odbywają się one w terminach indywidualnie ustalanych z osobą zainteresowaną. Mogą trwać od jednego do kilku dni podczas których kompleksowo uczymy się fotografii. Zarówno w teorii jak i praktyce. Tu znajdziesz szczegóły takich warsztatów. Zapisy trwają cały rok.

Czy oprócz twoich obrazów dostępnych w zakładce „sklep” można kupić zdjęcia w innej formie?

Tak jestem otwarty aby o tym porozmawiać. Wiele razy moje zdjęcia były drukowane w formie fototapety do pensjonatów, w kolekcji ubrań, jako tło do stron internetowych, czy nawet jako szklana ściana pod prysznicem. Skontaktuj się ze mną i przedstaw swój pomysł.