WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

TO NIE JEST FOTO CZATOWNIA!


O WARSZTATACH

Warsztaty Indywidualne to niespotykana dotąd odsłona doskonalenia umiejętności z fotografii pejzażowej i przyrodniczej w magicznych Bieszczadach. To unikatowa forma zdobycia wiedzy oraz nauki u mnie, czyli  Radka Kaźmierczaka, zawodowego fotografa przyrody i współtwórcy portalu BIESZCZADY PHOTOGRAPHY. Zobacz więcej o – Radek Kaźmierczak

Dzikie Bieszczady, fotografia, wędrowanie, tropienie – to cechy które towarzyszą moim wędrówkom. Przestrzenie po których się poruszam są bogate w życie dzikich zwierząt, ale nie stawiam tam foto czatowni. Moje wędrówki są jak bezkrwawe łowy. Tropienie zwierząt w Bieszczadach, to frajda nie do opisania. Te emocje, ta niepewność, zdobywana wiedza i pewien rodzaj zaskoczenia, nadaje niesamowity charakter moim wędrówkom. Te elementy sprawiają, że każde wyjście nawet bez dobrego ujęcia przynosi ogrom doświadczeń które w przyszłości zaowocują. Fotografowanie z foto czatowni w Bieszczadach jest prostsze i wygodniejsze, ale jak dla mnie przynosi dużo mniej radości.

WYPRAWY PO BIESZCZADACH – Warsztaty fotograficzne 2022

Nie jestem do końce pewien czy termin “fotosafari” to trafne określenie, bo po terenie nie poruszamy się pojazdem lecz na piechotę. Dojeżdżamy jedynie do danego rewiru a dalej zaczyna się tropienie.

Fotografowanie z czatowni, nęcenie, wabienie zwierząt pod obiektyw – tego u mnie nie znajdziesz. Nie zagwarantuję Tobie również, że sfotografujesz w danym dniu wilka niedźwiedzia czy orła przedniego. Ten sposób obserwacji, i ta metoda fotografii dzikiej przyrody, to totalnie nie mój świat. Ja kieruje się zupełnie inną filozofią. Filozofią którą skupia się na poszukiwaniu a nie aranżowaniu.

Ze mną pójdziesz w teren, z eksplorujemy dzikie ostępy i nie wiemy co nas czeka. Zapewne jeśli się rozpada to zmokniemy, pogryzą nas komary a następnego dnia będą nas bolały mięśnie. Ale tak właśnie podglądam świat Bieszczadzkiej przyrody. Zanurzam się w życie zwierząt na ich terenie, i na ich warunkach. Taka forma przede wszystkim daje nieopisaną satysfakcję z wykonanego zdjęcia. Uczy kreatywności, radzenia sobie w rożnych przestrzeniach i pozwala wyćwiczyć zdolności manualne do perfekcji. Sztuka kamuflażu też się przydaje, o czym sami się przekonacie. Gwarantuję, że zdjęcia jakie uda nam się zrobić nie będą powielanymi kadrami z foto czatowni. Będzie to coś Waszego, osobistego i bez wątpienia oryginalnego, a zdobytą wiedzę będziecie mogli sami ćwiczyć w przyszłości.

Zastanawiasz się Jak sfotografować Niedźwiedzia, wilka, lisa, orła czy inne  dzikie zwierzę w Bieszczadach? jest spora szansa, że ze mną sam dojdziesz do odpowiedź na to pytanie.

Czy są to warsztaty fotograficzne dla początkujących? czy dla zaawansowanych fotografów?

Nie jesteś pewien czy warsztaty są dla ciebie? Czy twoja fotograficzna wiedza jest wystarczająca? Nie musisz się martwić bo takie warsztaty fotograficzne w Bieszczadach mogę przeprowadzić niezależnie od twojego stopnia zaawansowania. Dlatego też z każdym uczestnikiem dobieram odpowiedni plan warsztatów w zależności czy będą to warsztaty fotograficzne dla początkujących czy też warsztaty fotograficzne dla zaawansowanych fotografów. To indywidualne podejście sprawia, że takie szkolenie fotograficzne z powodzeniem sprawdzą się również jako warsztaty fotograficzne dla dzieci i młodzieży.

Warsztaty fotograficzne organizowane są o każdej porze roku.

Radek kazmierczak fotografia przyrodnicza bieszczady ptaki zdjecia na sciane bieszczady obrazy wall decor zdjecia ramce na sciane bieszczady photogrpahy zakup kupno kupie

INFORMACJE:

 • bazą jest Gęsi Zakręt – tu wsiadamy w auto i jedziemy w dany rewir.
 • jeździmy moim autem  – tylko w miejsca (np. parking) z których ruszamy w teren na piechotę.
 • Program warsztatów przygotowywany jest  w oparciu o stopnień Twojego fotograficznego zaawansowania, oraz posiadanego sprzętu. Formuła zajęć jest wielopoziomowa: wyjście w teren i wspólne fotografowanie połączone z nauką, omawianie materiału, rozmowa, wskazówki, porady itp.
 • Każde zgłoszenie należy wcześniej omówić ze mną. Ustalić termin, ilość dni, liczę osób (max 2).
 • Istnieje również możliwość noclegu w bazie (Gęsi Zakręt) – szczegóły (termin oraz koszt) należy ustalić indywidualnie z właścicielami Gęsiego.
 • Jeśli masz pytania, śmiało pisz! KONTAKT
 • Jeśli chcesz komuś zrobić prezent – daj znać a przegotuję voucher który mu wręczysz a szczegóły realizacji omówię z uczestnikiem/uczestnikami.

KOSZTY:

– 1 dzień: 900 zł/os
– każdy kolejny dzień: 700 zł/os

Radek kazmierczak fotografia przyrodnicza bieszczady ptaki zdjecia na sciane bieszczady obrazy wall decor zdjecia ramce na sciane bieszczady photogrpahy zakup kupno kupie
Warsztaty fotograficzne w Bieszczadach

DO ZOBACZENIA W BIESZCZADACH!


TU MOŻESZ ZAPISAĆ SIĘ NA WARSZTATY FOTOGRAFICZNE W BIESZCZADACH

  Po otrzymaniu zgłoszenia, skontaktuję się z tobą aby ustalić termin oraz ilość dni. Jeśli masz pytania, zapraszam do kontaktu: 609222300

  Istnieje możliwość organizacji takich warsztatów fotograficznych w grupie. Jeśli chcesz o tym porozmawiać, to zapraszam do skontaktowania się ze mną. Tu znajdziesz Kontakt.

  Warsztaty fotograficzne w Bieszczadach